I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është politikani Eduart Ndocaj të cilin velina e emisionit, Kejvina Kthella e ka kushëri. Ndocaj tha se të afërmit thonë për Kejvinën që është shumë e bukur dhe e zgjuar.

Ndërsa Kejvina habiti me deklaratën duke u shprehur se nuk e ka takuar më fisin që kur doli në “Xing me Ermalin” me fustanin e kuq që u komentua shumë në media.

Pasi Ndocaj tha që fisi e ka lavdëruar Kejvinën, ajo u shpreh: “Tani që mora vesh këtë gjë do iki t’i vizitoj se që kur kam dal këtu me atë fustanin e kuq nuk kam ikur më atje”.