Edmond Haxhinasto duket se nuk ka qene dakort me vendimin e opozites per te bojkotuar punen e komisioneve parlamentare.

Deputeti i LSI sot i ka dale kundër qëndrimit të kryetares se partise, Monika Kryemadhit dhe eshte pare duke qëndruaar në Komisionin e Ekonomise, pasi koleget e tij opozitare u larguan, sic shihet ne foton me poshte.