DASHI
Do jeni shume pesimiste gjate kësaj dite dhe do i hidhni me frike te gjitha hapat. Marrëdhënia me partnerin nuk do jete ashtu si e keni pritur deri me sot. Beqaret do jene ende te pavendosur për te bere zgjedhje dhe do preferojnë te mos shoqërohen me persona te rinj. Ne planin financiar gjendja do jete goxha e mire dhe ju do arrini te kryeni edhe investime afatgjata.

DEMI
Do jeni shume impulsive gjate kësaj dite dhe mund te bëni edhe gabime te pafalshme. Marrëdhënia me partnerit nuk do jete ne gjendjen qe ju keni ëndërruar. Beqaret do realizojnë disa takime, por do preferojnë te persin pak kohe për te vendosur cili person iu përshtatet me tepër. Financat do jene me te ekuilibruara dhe nuk do hasni me asnjë lloj problemi.

BINJAKET
Jeta juaj ne çift nuk do jete e keqe sot megjithatë shpesh do iu mungoje dëshira për te bere diçka ndryshe. E mira është te flisni për gjithçka me atë qe keni ne krah. Beqaret do realizojnë edhe takime interesante, por ka gjasa ta shohin me një sy tjetër një miqësi te hershme. Financat duhet t’i menaxhoni me mire dhe te kujdeseni për shpenzimet. Vetëm kështu gjendja mund te stabilizohet.

GAFORRJA
Nëse jeta juaj në çift nuk ka qene shume e qëndrueshme kohet e fundit, ju duhet te merrni sa me pare masa dhe ta stabilizoni situatën. Po e late gjate pas dore situata do përkeqësohet. Beqaret do ndryshojnë mendim për një person qe ka kohe qe i ngacmon dhe mund t’i japin një mundësi. Shpenzimet nuk do i kontrolloni dot dhe gjendja financiare do dobësohet ndjeshëm.

LUANI
Ne tërësi marrëdhënia juaj me partnerin do jete e bukur dhe mjaft aktive. Do jeni shume shprehës dhe gjithë kohës do mendoni si ta surprizoni atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene ende ne gjendje për te filluar një lidhje, megjithatë do afrohen pak me tepër me një person qe e pëlqejnë. Buxheti do jete me i mire se me pare dhe tashme mund te kryeni ndonjë investim me tepër.

VIRGJERESHA
Dite shume e zakonshme dhe pa asgjë te veçante ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Për fatin e mire debate te forta nuk do ketë. Beqaret duhet te binden plotësisht para se te hedhin hapa pasi ne te kundërt mund te pësojnë zhgënjime. Me shpenzimet duhet te kurseni pak me shume sot qe te keni mundësi te bëni pak me shume shpenzime nesër.

PESHORJA
Te dashuruarit do kalojnë vetëm çaste pozitive pranë atij qe duan kështu qe nuk do kenë asnjë lloj ankese. Beqaret qe janë ne kërkim te një historie pasionante dhe te madhe, do ndihen te plotësuar sot. Zemra do ju rrahe me fort se asnjëherë me pare. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë duhet te reflektoni disa here para se te shpenzoni qe te mos keni tronditje as me vone.

AKREPI
Ju te dashuruarit do jeni gati te lini çdo gjë tjetër pas dore sot vetëm qe te kujdeseni sa me tepër për partnerin tuaj. Edhe ai nga ana tjetër do mundohet t’iu përgatisë sa me shume surpriza. Beqaret do bëjnë mire te mos abuzojnë me joshjen sepse gjithçka mund t’iu kthehet kundër. Buxheti mund te ketë edhe tronditje për shkak te faturave qe keni për te paguar me patjetër.

SHIGJETARI
Jeta juaj ne çift do ekuilibrohet edhe me shume gjate kësaj dite. Do jeni me te gatshëm te toleroni dhe do shihni gjithmonë anën e mire te gjerave. Beqaret do fillojnë një projekt te ri ne pune dhe mund te ndeshen me persona vërtet interesante. Shume shpejt për ta do ndodhin edhe gjera fantastike. Me financat nuk do keni aspak probleme serioze kështu qe mos u shqetësoni.

BRICJAPI
Dite shume sensuale ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Momentet romantike do jene te njëpasnjëshme dhe emocionet te pafundme. Beqaret gjithashtu do kenë një dite te mire pasi do realizojnë takimet qe kane ëndërruar gjithë këto kohe. Sektori i financave do kërkojë pak me shume vëmendje. Po e kaluat me sukses edhe këtë dite nuk do keni tronditje as me vone.

UJORI
Marrëdhënia me partnerin ka për te qene shume e tendosur sot. Do keni debate te njëpasnjëshme dhe nuk do ndiheni shume mire. Beqaret nuk do jene aspak ne humor dhe nuk do preferojnë as te dalin neper takime. Për ta çdo gjë do jete rutine. Ne planin financiar do arrini ta ruani gjithë kohës ekuilibrin dhe nuk do përballeni me situata te pakëndshme.

PESHQIT
Te dashuruarit do hedhin hapa me serioze me partnerin dhe do ndihen shume me mire. Mbrëmja do jete e mbushur me surpriza. Beqaret duhet te përfitojnë sa me shume nga çdo mundësi qe do iu jepet për te njohur persona sepse nëse nuk do jete e njëjta gjë. Buxhetin do dini si ta menaxhoni me se miri dhe do arrini t’i kryeni edhe investimet me te domosdoshme.