Moderatorja Arbana Osmani ka takuar këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe kanë shkrepur një foto bashkë. Të buzëqeshura e përqafuar të dyja kanë vendosur të shprehin vlerësimin e ndërsjellë.

“Sa e bukur që është Xhensila Myrtezaj”,-shkruan moderatorja Arbana Osmani në një foto me Xhensilën.

Ndërkohë nga ana tjetër, këngëtarja e ka shpërndarë foton dhe i kthen vlerësimin e saj Arbanës: “Sa e veçantë je Arabana Osmani”.

Me sa duket midis dy personazheve shumë të pëlqyer të publikut paska një miqësi të mirë, dhe kanë vendosur të mos ngurojnë ta shprehin publikisht.