Erjona Sulejmani njihet në publik si ish gruaja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli. Erjona dhe Blerimi nga martesa e tyre tashmë e dështuar, kanë një djalë të cilin e kanë si frut të dashurisë së tyre të dikurshme.

Tash e sa vite çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre, dhe shkaku nuk dihet akoma. Por, ndarjen si duket Erjona nuk është se e ka ndjerë shumë. Ajo kënaqet nëpër plazhe, dhe këtë na e ka bërë me dije sa e sa herë. E edhe sonte Erjona na tregon se si i tund të pasmet duke marrur rrezet e diellit./InfoKosova/

Erjona Sulejmani

Gepostet von VIPa Klips am Freitag, 17. Januar 2020