As Renato Arapit nuk i ka lënë shije të mirë, humbja dhe loja e Kombëtares sonë kundër asaj të Kosovës.

Dje pas humbjes 0-3 ndaj Kosovës, ish-mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, por edhe një ish i Skënderbeut dhe Partizanit ka postuar një status në profilin e tij në Facebook, ku me ç’kuptohet nga përmbajtja, ai ka “thumbuar” trajnerin Panuçi. “O Çuci ik e futi ndonjë picë margarita”, shkruan Arapi.