Luana Vjollca së fundmi ka publikuar këngën e saj të fundit me këngëtarin e njohur Faydee. Kjo këngë u kthye shpejt në hit.

Por siç dihet moderatorja gjithmonë ka pasur pasion muzikën dhe ka rrëfyer se është marr me të që në moshë të vogël.

Së fundmi Luana është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një kolazh ku shihet me mikrofon në skenë.

Në njërën prej tyre shihet në moshën 7-vjeçare, në tjetrën kur ka qenë 17-vjeçe me flokë të kuqe, ndërsa tek fotoja e fundit është 27-vjeçe në performancën e saj të fundit në koncertin e Digitalb.