The new logo of Juventus football club is pictured on a flyer before the Italian Serie A football match Juventus vs Lazio on January 22, 2017 at the Juventus Stadium in Turin. / AFP / MARCO BERTORELLO (Photo credit should read MARCO BERTORELLO/AFP/Getty Images)

Hector Bellerin e ka tronditur Arsenalin.

Mbrojtësi spanjoll i ka bërë me dije skuadrës londineze se në verë e kërkon largimin nga “Emirates”.

Bellerin kërkon që të fitoj trofe të mëdhenj, atë që Arsenali nuk ia ka ofruar që prej transferimit të tij.

Mbrojtësi spanjoll është cak i skuadrave si Barcelona dhe Juventus, mirëpo “Zonja e Vjetër” po i prinë garës për shërbimet e tij./e.e