Ajo është e njohur për veshjet e saj të guximshme.

Edhe të martën në mbrëmje, Kayleigh Morris ka treguar format e saj sensacionale me një veshje provokuese, shkruan Daily Mail.

Ylli i “Ex On The Beach” nxori në pah gjoksin dhe të pasmet seksi me veshjen e zezë.

Ajo shijoi një darkë jashtë me miqtë e saj në restorantin “Novikov” në Londër./e.e