Moderatorja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca ka ndarë me fansat e saj një fotografi në Instagram, ku ajo duket që po nget një super veturë.

Bëhet fjalë për një“Lamborghini”, nga i cili ajo ndau pamje në Instagram, vetëm nga pjesa e brendshme e veturës.

Pas përfundimit të pushimeve, Luana ka nisur punën rreth projekteve të reja, pasi shumë shpejt pritet të rikthehet në televizion, pas një vere shumë aktive me këngë e bashkëpunime, si është ai me Faydee.