Duke qenë se vajzat e saj janë dy prej moderatoreve më të njohura në vendin tonë sigurisht që edhe e ëma e Luanës e Mariëns nuk mund të qëndronte shumë larg shoëbizzit shqiptar, pasi në një mënyrë apo një tjetër do bëhej pjesë e tij.

Motrat Vjollca e publikojnë shpesh në rrjetet e tyre sociale të ëmën dhe së fundmi, Luana publikoi një video ku mamaja e saj, Maria Vjollca, teksa i jep makinës këndon dhe interpreton këngën e së bijës “Sonte”, bashkëpunimi me Ramadan Krasniqin, që dëgjohet në sfond.

“Kjo është video më e bukur në botë që kam marrë”, shkruajti prezantuesja, “Se e kam mamin garipe”.

Madje në fund, zonja Marie mund të shihet duke bërë të njëjtën lëvizje të dorës si Luana në videoklip.

“Shih dorën në fund si unë”, shkruan Luana me të qeshur.