Moderatorja kosovare Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel.

Në një sfidë që kishte të bënte me Qeqën, ajo u pyet se cili është futbollisti që flirton me të.

Dhe ajo pa u menduar dy herë e tregon emrin e tij.

“ Është një futbollist që luan për Flamurtarin, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, ishin fjalët e saj.