Prej disa javësh thuhet se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata u ndanë pasi reperi nuk ishte gati për një fëmijë të dytë dhe tashmë mediat ziejnë nga ky lajm.

Që pas ndarjes Kylie Jenner është përfolur disa herë për një romancë të re, megjithatë e fundit lidhet me Drake. Pak ditë më parë mediat e huaja shkruanin se ata ishin kapur në shoqëri të njëri-tjetrit dhe dukeshin shumë të afërt.

Sigurisht që kjo gjë u komentua shumë gjatë, por reagimi që ka bërë Travis kur ka parë lajmet është me të vërtetë për të mos u humbur. Pas këtyre lajmeve, burime kanë treguar për mediat e huaja se Travis është shprehur se nuk do i pëlqente që kjo gjë të ishte e vërtetë pasi do ndihej mjaft i tradhtuar nga Drake.

Nga ana tjetër pas këtyre spekulimeve, 22-vjeçarja ka zgjedhur të mos bëjë asnjë reagim duke lënë vend për dyshime.