Këngëtarja e njohur, Loredana, ka tërhequr vëmendjen e mediave që në daljen e saj të parë, jo vetëm me këngët që kthehen menjëherë në hite, por edhe me veshjet dhe jetën luksoze që bën. Reperja nuk kursehet aspak kur vjen fjala tek veshjet dhe është vënë re se gjithmonë në gardërobën e saj ka veshje që kushtojnë me mijëra euro.

Ajo është e fiksuar pas firmave të shtrenjta dhe pasi mësuam çmimin e një palë shapkave të saj u ‘shastisëm’. Pak më parë ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet duke luajtur me vogëlushen e saj Hana dhe në sy bien shapkat e firmës “Louis Vuitton”.

Ato janë rozë, mjaft praktike dhe shumë të shtrenjta. Pas një kërkimi në internet zbuluam se shapkat e saj kushtoj plot 1480 dollarë. Me kaq shumë para kushedi çfarë mund të kishim blerë! Por jo vetëm për vete! Loredana edhe vajzën e saj e vesh gjithmonë me veshje të shtrenjta që kushtojnë mijëra euro.

Kujtojmë se Loredana akuzohet nga një çift zviceran për mashtrim. Sipas tyre reperja u ka marrë 700 mijë franga dhe akuzat nuk janë vërtetuar ende.