Ish-banorja e Big Brother Rike Roçi është një nga vajzat më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ndër të tjera ajo sulmohet dhe nga fansat njërin prej të cilëve ka vendosur ta demaskojë publikisht.

“Ja ky është një baba dhe burrë shtëpije që shan në komente me fjalë të ndyra… e shkreta nuse dhe fëmija që kan një kafshë si ky në shtëpi,”– shkruan Rike Roçi bashkëngjitur fotos së publikuar, të djalit në fjalë.

Menjëherë ai ka reaguar duke i dërguar mesazh, që të mbulojë fytyrën e gruas: Edhe fytyrën e nuses duhet ta mbulosh.

Ndërkohë Rikja ja kthen: Buzëqesh se u bëre i famshëm.

“Le mos ja q* robt se na more ftyrën,”– i shkruan përsëri mashkulli në fjalë.

Pra, Rike Roçi e bëri të qartë, se nuk është e lehtë të merresh me të!