Është një nga meshkujt më seksi të showbizz-it dhe shumë femra e adhurojnë…

Ndonëse është përfolur për lidhje me disa nga vajzat më në zë si Tuna, Dafina Zeqiri dhe Angela Martini, Ledri shpesh është treguar i rezervuar në këtë aspekt për të mos treguar shumë për publikun.

Ka mjaftuar një postim në Instagram që bukuroshi të ngrejë shumë dyshime dhe të gjithë kanë menduar se mos ndoshta Ledri ka gjetur dashurinë e re.

“My princess Diana”, shkruan Ledri në postimin e tij teksa shfaqet i ulur në një ambient që është i mbushur plot me petale lulesh.

Princess Diana është dashuria e Ledri Vulës apo është thjesht titulli i një kënge të re që ylli i showbizz-it do të lançojë së shpejti?