Vijon në Kamëz turi i takimeve dhe anëtarësimeve të reja në Partinë Socialiste.

Të pranishëm në takim, ku janë mbledhur qindra qytetarë, është i pranishëm deputeti i zonës Rakip Suli, kryetarja e PS Tiranë, Blerina Gjylameti dhe kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama.

Në fjalën e tij Suli evidentoi punën e bërë nga qeveria Rama në këtë zonë si: investimi në linjat e tensionit po ashtu edhe procesi i legalizimeve.

Statusi i plotë:

ERTV Live?: Kamëz – #eGjithëVëmendjaPërJu
Vijon fushata e anëtarësimeve të reja në Partinë Socialiste #PS#përShqipërinëqëDuam?. /Lexo.al/