Postimet e bëra në Instagramin e saj, tregojnë që veshjet e Lori Hoxhës jo vetëm që janë plot stil por edhe kushtojnë.

Këtë herë një nga paraqitjet e saj, edhe pse në dukje shumë i thjeshtë, kap shifrën e 5000 eurove. Xhaketa Balenciaga kushton 1065 euro, çanta Diroaddict, 2865 euro, tutat balenciaga, 565 euro, çorapet balenciaga, 85 euro dhe atletet Adidas, Yeeze Desert Rat.j.j