Këngëtarja Fifi nuk do të jetë më pjesë e emisionit të Luana Vjiollcës. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka publikuar një foto ku lajmëron të gjithë ndjekësit e saj se nuk do të jetë më në “Shiko kush luan”.

“Ej nanusha, pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!”– shkruan ajo krahas një fotoje që shihet me Luana Vjollcën dhe Flori Mumajesit.

Foto e publikuar nga Fifi
Kujtojmë që nga emisioni “Xing me Ermalin”, Filloreta Raçi e njohur si Fifi u largua pas një debate me moderatorin. Të jetë vallë e njëjta arsye edhe prishjen e kontratës me Luanën?!