Luana Vjollcën çdo të shtunë në mbrëmje e shohim teksa moderon emisionin e saj “Shiko Kush Luan” por Luana para disa minutash zbuloi se sonte do të bëjë edhe diçka tjetër . Ajo do të lërë për pak kohë prezantimin në mbrëmjen e sotme sepse ka përgatitur një surprizë për publikun .

Luana do marrë mikrofonin dhe do këndojë sot për herë të parë në emisionin e saj. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet duke kënduar e kërcyer pranë orkestrës dhe pyet fansat kush e gjen se çfarë do ndodhi.

Menjëherë fansat e kanë pyetur nëse do këndojë dhe Luana e ka pohuar.

Mbetet të presim mbrëmjen e sotme për të parë performancën e këngëtares e cila me siguri do këndojë ndonjë nga hitet e saj të fundit.