Këngëtarja shqiptare, Mariza Ikonomi nuk është përfolur asnjëherë për jetën e saj private. Ajo ka zbuluar për herë të parë në emisionin “Mos i fol shoferit” se si dëshiron të jetë princi i saj i kaltër.

Mariza Ikonomi: Kam parë atë filmin “A Star is Born” dhe më ka mbetur mendja tek Bradley Cooper. Dua Bradley Cooper, do mbetem pa martuar më duket.

Rudina Dembacaj: Me kë do doje të bëje duet nga këngëtarët e huaj?

Mariza Ikonomi: Me Bradley Cooper. Ai këndon, i bie kitarës. Lady Gaga më ka pëlqyer gjithmonë, edhe në filmin e fundit.