Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka udhëtuar drejt Monakos ditët e fundit për pushimet e kësaj vere.

Luana është një ndër emrat e showbizzit shqiptar që ndiqet dhe komentohet shumë në rrjetet sociale. Gjithmonë ndan momente nga jeta e saj përmes psotimive në rrjetet sociale, ku edhe këtë herë ka publikuar disa foto nga Monte Carlo.

E veshur me bikini të kuqe dhe pantollonat e hapura, moderatorja duket shumë sek.si. Me kapele kashte dhe me syzet e zeza, ajo shfaqet serioze, në këtë foto të nxehtë.

Nga pushimet luksoze në Monaco, moderatorja krahas fotove që ka publikuar shkruan: “Kthim në vendin tim të preferuar.”

Ndërkohë nuk kanë munguar komentet kritike të fansave ndaj Luanës. “Ngele me br.ek hap mbylli bre.kët oj varika.riste femeë se tgjith kan() s’ke veq ti.”- shkruan një fanse.