Modelja super seksi Françeska Jaçe nuk di të ndalet me fotot super seksi që poston në rrjete sociale .

Modelja seksi së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale ku tërbon imagjinatën e meshkujve nga jahti me këmbët e hapura.

Krahas fotos seksi modelja shkruan: Në oqeanin e saj të ëndrrave ajo lundroi veten si Mbretëresha e oqeanit.Jaçe nuk nguron të ndaj foto me ndjeksit e saj në rrjete sociale nga pushimet luksoze.

Në foton e publikuar nga modelja nuk kanë munguar dhe komentet negative, ku e pyesin këngëtaren nëse ka kapur ndonjë biznesmen qe bo kto pushime luksoze.

Kujtojm se modelja së fundmi ka shkëlqyer në klipin e reperit Capital T, ku dukej super