Ashley James është parë në një shfaqje mahnitëse në bikini të kuqërremtë, ndërsa kalon pushimet në një plazh në Ibiza.

Ajo është e njohur për bukurinë natyrore dhe vetëvlerësimin.

Ish-ylli i MIC  (31) kishte një javë të zënë, pasi ka performuar në festivalin Mightly Hoopla të dielën e kaluar, përkrah yjeve të njohura sikurse janë Mel C dhe Lily Allen.

Ajo po ashtu surprizoi me paraqitjen e saj në çmimet British Soap 2018, pavarësisht se nuk është paraqitur në drama televizive./e.e