Princ Harry dhe Megan Markle anulojnë muajin e mjaltit? Sigurisht që jo. Duka dhe dukesha i Sussex thjesht kanë anuluan udhëtimin në Namibi, Afrikë për t’iu drejtuar Kanadasë.

Një ndryshim ky që shpjegon më mirë thashethemet për një shtatzëni të mundshme të Meghanit. Lajmi i shtatzënisë së Dukeshës as nuk është pranuar nga pallati mbretëror por as nuk është mohuar prej tyre.

Sipas TMZ, e cila citon burime të sigurta kanadeze çifti do të kalojë atje muajin e mjaltit. Sipas saj ata do të qëndrojnë në Fairmont Jasper Park Lodge, në Alberta.

Meghan do të rikthehet në Kanada ku ka xhiruar filmin e saj “Suits” shumë vite më parë. Ky vend është vizituar dhe nga mbretëresha Elisabeth me bashkëshortin Filipp në vitin 2005.