Astrologe Meri Shehu ka një lajm aspak të mirë për një prej shenjave të horoskopit. Në parashikimin për fundjavën, Meri njofton se një prej shenjave do zbulojë tradhëtinë e një personi. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Nje fiksim per disa inisiativat tuaja do bej te kundershtoni edhe gjerat e mira qe mund te kene filluar te ndodhin ne jeten tuaj

Demi
Nje periudhe e veshire ne planet dhe projektet tuaja do rikthej ndodhta edhe nje problem ligjor apo shendetsor

Binjakët
Nje person do ju dali tradhetar megjithese mund tju kete premtuar shume ne planin shpirteror apo ne sigurine ekonomike

Gaforrja
Nje problem ne lidhje me karrieren apo me eproret tuaj do ju surprizoj dhe do ndjeni perballje dhe antagonizem madje edhe ne cift

Luani
Nje pune qe lidhet me shtetin apo logjin fillon dhe nxjerr pengesa apo tashme do filloni te kuptoni veshtiresite e nje pune individuale

Virgjeresha
Do perballeni dhembe per dhembe ne nje ceshtje personale ku nderrthuren edhe ceshtje ekonomike apo mashtrime

Peshorja
Te afermit tuaj do kene nje problem me martesen tuaj apo partenerin tuaj ne cift dhe ketu do fillojne debatet si edhe kerkesat kush do mbizoteroj me shume

Akrepi
Nje plan pune mund te mos shkoj ashtu sic duhet pasi krenaria nuk do lejoj hapesira per te kaluar momentin e veshire pa perballje

Shigjetari
Nje keputje ne mes te nje interesi ne Dashuri pasi nuk do bini dakort me menyren e crregullt dhe pa rregulla qe mund tju ofrohet

Bricjap
Disa pjestare te familjes do duan te ndjekin rregullat dhe deshirat e veta pa ju pyetur dhe pa ju respektuar sa duhet dhe kjo do ju plagosi

Ujori
Vetem nese do mbysni ne heshtje nervat dhe do fshihni mendimet dhe planet tuaja te verteta do arrini tja dilni ne komunikim dhe ne plane e udhetime

Peshqit
Do arrini te kuptoni qe keni dy qellime jo vetem te arrini nje pozicion te mire ne shoqeri por edhe te fitoni me shume ekonomikisht per veten tuaj Ky eshte kontrast.