Ndoshta shumë prej jush do të donte të ishte dje në premierën e filmit “2 gisht mjaltë”. Mbrëmjen e së mërkurës u prezantua për herë të parë filmi i shumëpërfolur i Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit, ku pamë në rolin e aktores, këngëtaren e famshme.

Me dyshen më të re të aktorëve pozoi edhe kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa. Ajo dukej klas e veshur me të zeza, ngjyrë me të cilën do ta shohim për disa kohë, pas humbjes së të atit. Ajola krah fotos së postuar në Instagram, la dhe një mesazh për Elvanën dhe Ermalin: “Grupi i punëtorëve”. Duket se në këtë përshkrim përfshin edhe bashkëshortin e saj, që kandindon për herë të dytë për mandatin si kryetar Bashkie.