Ndërkohë që pas tërmetit të 26 nëntorit të gjithë instancat drejtuese të shtetit janë ngritur në këmbë për t’u ardhur në ndihmë banorëve të prekur, presidenti Ilir Meta duket se e ka harruar diçka të tillë.

Ai ka lënë gadishmërinë dhe po kalon një fundjavë në vilën e tij luksoze në Gjirin e Lalëzit.
Përmes një video-je të publikuar në llogarinë e tij në instagram, Meta ka zgjedhur t’u përcjellë një mesazh tifozëve të Celtic. (Lexo.al)

Për më shumë shihni videon e mëposhtëme: