Ministria e Mbrojtjes me në krye ministren Olta Xhaçka kanë ndërmarrë një iniciativë për tu admiruar. Ky institucion ka qenë pranë fëmijëve në nevojë duke u siguruar mjetet për nisjen e vitit të ri shkollor. Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar videon nga ky aktivitet./Lexo.al 

MIRËMËNGJES

dhe me këtë shembull të admirueshëm të punonjësve të Ministrisë së Mbrojtjes, të cilët menduan si prindër për fëmijët jetimë në prag të vitit të ri shkollor, ju uroj një ditë të mbarë

MIRËMËNGJES ?dhe me këtë shembull të admirueshëm të punonjësve të Ministrisë së Mbrojtjes, të cilët menduan si prindër për fëmijët jetimë në prag të vitit të ri shkollor, ju uroj një ditë të mbarë ?

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 5. September 2018