lda Bejleri është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa.

Me anë të një fotoje, ajo ka treguar se ditën e sotme ka ditëlindjën, ku nuk kanë munguar as urimet e miqve të saj më të ngushtë. Bukuroshja sot ka mbushur 33 vite dhe vazhdon të jetë ndër femrat më ‘hot’ të ekranit shqiptar. “19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”, ka shkruar ajo krahas fotos që ka publikuar.