Muajin e kaluar, Lady Gaga hodhi poshtë zërat se ajo kishte një marrëdhënie me Bradley Cooper, bashkëshortin e Irina Shayk.

Zërat lindën pas performancës së këngëtares dhe aktorit në ceremoninë e çmimeve Oscar.

Gjithsesi, duke parë fotot e Irinës në plazhin e Majemit, është shumë e vështirë të besojmë se Bradley mund ta lërë modelen ruse.