Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur.

Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Duke qënë se balerina shqiptare është e njohur dhe në vendin fqinj ku po vazhdon karrierën ndjekësit e saj nuk janë vetëm shqiptar.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku duket shumë e bukur e veshur “casual” dhe nuk munguan komentet e shumta të ndjekësve.

Madje një prej tyre ka vënë bast 1000 Euro që Klaudia nuk ia kthen komentin dhe gjejeni çfarë ndodhi.

Balerina seksi e përshëndeti dhe na tregoi edhe një herë se ka marrëdhënie të mirë me fansat me të cilët komunikon shpesh.