Në mars ajo do të festojë 65-vjetorin e lindjes, por duket se për të koha ka ndaluar.Është fjala për aktoren e famshme italiane, Ornella Muti, e cila prej vitesh është një ikonë e padiskutueshme e joshjes dhe sen sualitetit. Së fundmi, Ornella është shfaqur edhe si modele. Ka qenë stilistja Ulyana Segeenko, që ka vendosur ta bëjë modele dhe e ka zgjedhur si ambasadore të brandit të saj për fashion show.

Me një coat-dress lëkure me kopsa me gurë të çmuar, doreza dhe këpucë argjendi, artistja italiane është shfaqur e mrekullueshme. Në kokë Muti kishte vënë një ‘kapele’ në formë gote kokteil, e gjitha prej kristali. Nëse gjatë slilatës gjithçka ka qene perfekte, në prapaskenë ajo ka zbuluar më shumë seç duhet. Vajza e saj, Naike Riveli, e ka fotografuar Ornella-n gjatë momenteve të pushimit, ku shfaqet “topl ess”, e veshur vetëm me një palë ta nga të zeza dhe taka të larta. Një pamje perfekte dhe të pasme të tonifikuara, që do i kishin zili edhe 20-vjeçaret.