Ato janë dy nga modelet shqiptare më sexy por me siguri ju nuk e dini se kanë lidhje gjaku me njëra-tjetrën.
Bëhet fjalë për Oriola Marashin dhe Kejvina kthellën. Këtë e ka zbuluar një postim I bukurosheve në rrjetet sociale.

’Në fakt te kjo foto nuk jam unë. Nqs do të isha brune në një univers paralel’- ka shkruar Kejvina ndërsa Oriola ja ka kthyer ‘Faleminderit kusho’ duke e lënë të kuptohet që janë kushërira.

Ato janë mjaft të bukura por askujt nuk i shkonte ndërmente se mes tyre kishte lidhje gjaku.