Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit mëngjesin e sotëm.

Drejtuesi i një makine tip ‘Benz’ në momentin që po tentonte ta parkonte nuk i kanë mbajtur frenat dhe ka rrëshkitur në një karpat betoni në punimet që po bëhen për Gjanicën duke përfunduar në lumë.

Në makinë ndodheshin një çift bashkëshortësh të moshuar, që nuk janë lënduar. Report Tv sjell pamjet e makinës në lumë dhe momentin kur del çifti.