Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha nuk ndalet së publikuari foto me vajza sek si , por edhe të lërë komente ngacmuese, aty ku i jepet rasti. Bukuroshja e shoëbiz-it, Morena Taraku ka vendosur të publikojë një video ‘të nxehtë’, nga pushimet e saj, teksa lahet në dush, duke nxjerrë në pah të gjithë hiret e saj bom bastike. Aq është dashur që Robert Berisha të shfrenojë imagjinatën, dhe të lerë komentin pikant në foton e modeles.

“Qaj mjeshtri që e ka montu kët tush (dush) duhet me gjet me ja dhon 50 euro tip, s’po livrit hiq hallall puna,”- shkruan Robert Berisha në videon e modeles. Por, edhe Morena Taraku nuk ka lënë pa i kthyer një mesazh këngëtarit: “Rob me ngjit ish i kapt por kur t’jesh e lehtë si pendël e mban”.