Mbrëmë është shfaqur Premiera e eposodit të ri të “Love’s Island”, e cila nga disa u përshëndet e nga disa u kritikua si “niveli më i ulët i televizionit australian”.

Dhe duket se episodi i së hënës do të jetë edhe më i nxehtë, pasi Cassidy është parë e zhveshur me shoqe, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja është shfaqur duke hequr bikinit për t’u rrezitur topless në Majorca./e.e