Olivia Cuplo ka treguar linjat e saj perfekte në një paraqitje për kamera në Nju Jork të martën.

Ish-miss Universe 2012, ka “çmendur” kalimtarët në rrugët e qytetit me një veshje provokuese të zezë, shkruan Daily Mail.

Me veshjen e shkurtër, ylli 26-vjeçar ka nxjerrë në pah këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena./e.e