Dashi
Me mangësit në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes por për mangesit e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni

Demi
Do keni parasysh të ruani mirë ekuilibrat në marrëdhëniet me të tjerët pas ndjenjave dhe emocioneve të forta që do keni nga të rejat që do degjoni

Binjaket
Kjo periudhe do ketë më shume impenjim në çështje pune dhe shëndeti si dhe diskutime me njerëz të cilët ju kanë dal kundra

Gaforrja
Do ndjeheni se diçka shumë e rëndesishme duhet të ndryshoj për ju në fushën e ndjenjave dhe se si i keni përcaktuar deri tani kushtet e një lidhjeje

Luani
Në çeshtjet familjare do ndodh një ndryshim shumë i madh për të cilin keni nevojë por edhe që ju ka mbajtur për shumë kohë në emocion të madh

Virgjëresha
Gjërat e vërteta që doni nuk po ju japin atë që kërkoni në të vërtete dhe do zgjidhni një rrugë që ju çon larg por ju nxjerr nga vetja

Peshorja
Për ju një çështje e rëndësishme se si do i fitoni te ardhurat do dali ne pah. Do mjaftoheni me atë që do ju japin të tjerët apo do bëni edhe ju diçka më të madhe

Akrepi
Hëna e Plote në jetën tuaj do sjelli ndryshime dhe vendime rrënjesor për t’ju përshtatur këtyre ndryshimeve. Mjafton që ju të mbyllni një cikël

Shigjetari
Një çështje personale apo punë do ju ngarkoj psikologjikisht dhe do ndjeheni sikur diçka duhet të ndryshoj patjetër

Bricjapi
Një ngjarje në jetën tuaj sociale do përmbyse të gjitha taktikat dhe planet e deri tanishme. Kujdes në jetën personale. Kushtojini vëmëndje më të plotë

Ujori
Në karriere dhe pune do keni një mërzitje por edhe nje mallëngjim apo dëshirë për të plotësuar një mangësi që nuk po ju le te rriteni

Peshqit
Një lajm qe lidhet me jasht ju detyron ta përqendroni vëmendjen në gjëra që jane large jush por që ju tërheqin shumë

emoionalisht