Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë me qindra urime nga fansat dhe miqtë e tij më të afërt.

Megjithatë urimi që ne na ka rënë më shumë në sy ishte ai i këngëtares shqiptare Morena Taraku. Këngëtarja e ka uruar nëpërmjet një postimi në Instastory dhe në foto shfaqet bashkë më Jason Derulo.

Ata duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin teksa qëndrojnë ulur në një kolltuk dhe Morena në dorë mban një gotë shampanjë.“Gëzuar ditëlindjen Jason Derulo”, shkruan Morena në Instagram.

Kujtojmë se ata ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe Jason i komenton herë pas herë këngëtares në fotot e saj në Instagram.