Ditët e fundit moderatorja sportive Ilda Bejleri ka tërhequr vëmendjen e shtypit rozë.

Shkak për këtë është bërë largimi i saj nga platforma ‘Super Sport’ si dhe përp lasja me komentatorin Dritan Shakohoxha.

Mirëpo, pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, moderatorja është duke kaluar disa ditë relaksi. Prej ditesh ajo ka ndarë me ndjekësit momentet nga pushimet e saj.

Ndërkohë, në imazhet e fundit Ilda është shfaqur tejet pr ovokuese. Në një foto ajo duket mjaft jo shëse teksa ekspozon të pasmet në det.