Një foto e postuar nga Luana ditën e djeshme ku njoftonte videoklipin e ri i çmendi fansat e saj. Këngëtarja bëri të ditur se po vjen me një bashkëpunim, por këngëtarin nuk e bëri të ditur, ç’ka ngriti aludime të shumta.

“Xing.al” bën të ditur se Luana këngën e re do e sjellë në bashkëpunim me këngëtarin shumë të dashur për publikun, Genën. Kënga pritet të kthehet në hit dhe Genën në videoklip do e shohim me një stil ndryshe ndërsa Luanën si gjithnjë shumë tërheqëse.