Moderatorja e njohur e emisionit “Thumb”, Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale që vazhdimisht ndan foto dhe video me ndjekësit e saj. Së fundmi, Aulona ka ndarë disa foto ku shihet me rroba banjo teksa në sy bie trupi i saj i palestruar.

Mirëpo, njëra nga fanset i është kthyer keq Aulonës duke e quajtur debile në komente. “Ik o debile se na çmende me këto foto idiote, e shikon vetëm në pasqyrë moj”, i shkruan ndjekësja gazetares, ndërkohë që ajo nuk ka duruar dot ndaj ofendimeve dhe ka shpërthyer kundër saj.

“Idiote ik ti, se unë jam në shtëpinë time, ti ke ardhur e padëshiruar”, përfundon Aulona e cila shpesh herë përballet me komente të tilla.