Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn. Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh. ‘Panorama plus’, ka mësuar se moderatorja po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me partnerin e saj. Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.