Rudina Dembacaj pas lajmit të bujshëm ku pranoi publikisht lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku, tani aktorja nuk i kursen më postimet me Markun në rrjetet sociale dhe kujdeset që komentet t’i mbajë të bllokuara.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto të bisedës që ka bërë me partnerin e ri në WhatsApp.Në bisedë ata kanë një ‘debat’ se kush është shefi në marrëdhënien e tyre dhe me shaka e kalojnë situatën.Rudina Dembacaj del jashtë parashikimeve, sherr me Mark Frrokun se kush është ‘bosi’, pas kësaj i publikon mesazhet private ish-deputetit (FOTO)

Rudina: Ok, you are the boss

Marku: Të dua

Rudina: Ishte shaka I’m the boss

Marku: Hahahah yes

Nuk dihet pse, por këtë foto Rudina e ka fshirë vetëm pak minuta pas publikimit.