Dëshironi të humbisni kile shpejt, lehtë dhe natyrshëm? Ja një recetë natyrale, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht para se të bini në gjumë dhe do të shikoni sesi yndyrat në bark do të zhduken!

Përbërësit: 1 kastravec një tufë majdanoz 1 lugë xhenxhefil pluhur 1/2 limon 1/3 filxhan ujë Vendosni përbërësit në një mikser dhe pasi të përzihen mirë me njëri-tjetrin, pijeni!