Reginaldo ishte heroi i ndeshjes Kukësi-Tirana.

Me 3 gola të shënuar, sulmuesi i skuadrës veriore nxori në pah të gjitha problemet që kanë bardheblutë në këtë fillim sezoni, ku në 3 ndeshjet e para kanë arritur të marrin vetëm 1 pikë.

Reginaldo shënoi në minutën e 2-të, 48 dhe 46-t, ndërkohë që për Tiranën shënoi golin e vetëm të takimit i riu Muçi.