Zbulo nëse shenja jote zodiakale është ndër të favorizuarat e kësaj jave.

1.UJORI Planeti yt të udhëheq drejt pasioneve këtë fundjavë të fundit të marsit. Je i/e palodhshëm/e dhe shumë intensive/e në dashuri. Pasioni triumfon! 2.BINJAKËT Fantazitë e tua më ‘të errëta’ do të përmbushen nga partnerë të një nate ose të një jete.

3.PESHORJA Një i/e panjohur të tërheq. Të biesh pre’ e provokimive mund të jetë diçka shumë e ëmbël. 4. SHIGJETARI Yjet ndezin dëshirat e tua. Ti di si të bësh të lumtur këdo që kalon një natë të zjarrtë me ty.