Ja zilat janë shenjat zodiakale më me fat për këtë fundjavë: 1.DEMI- Afërdita sjell ëmbëlsi dhe përkëdhelje në çift. Marrëdhëniet intime, shoqëruar me dashuri janë diçka magjike. 2. PESHQIT- Lilith (Hëna e zezë) ndez dëshirat e tua të ndaluara. Mos ki frikë t’ia propozosh partnerit: do e eksitojnë!

3. GAFORRJA- Një i huaj tërheqës mund të të propozojë të bëni diçka vitualisht, në pritje të takimit ‘kokë më kokë’! 4. LUANI- Stresi nga puna zhduket pas një mbrëmjeje me performance të larta në fushën erotike dhe seksuale.