Kryefjalë në media për gjithë këto ditë, Rudina Dembacaj preferoi të mos e komentojë lajmin e ndarjes dhe përfoljen për lidhjen me një ish-deputet problematik. Por, pas intervistës që ajo dha në Ora Neës për Arjola Shehun dhe Kelvi Kadillin tha publikisht se ishte e lumtur shpirtërisht.

Me sa duket çifti kanë vendosur të rikthehen bashkë, dhe komentet e postimet në rrjete sociale duke të qarta. Ndërsa bashkëshorti i saj, Aleksi ka ndarë një video, ku bashkë me vajzën e tij praktikohet në palestër. Një video shumë e ëmbël babë e bijë që e ka ndarë në rrjete sociale.

Në këtë video ai ka etiketuar dhe Rudina Dembacajn, e cila e ka ndarë në profilin e saj. Për më tepër aktorja e humorit ka komentuar në postimin e bashkëshortit të saj, duke qeshur, shoqëruar me emoji zemrash.

Pak ditë më parë Rudina Dembacaj ndau dhe një foto ku në pah binte unaza e saj, në gishtin e martesës. Tashmë mbetet të shikojmë se si qendron e vërteta!

 

View this post on Instagram

 

A daughter needs a dad to be the stardard against which she will judge all men. #viktoriaakullorja @rudinadembacaj

A post shared by Aleksander Varfaj (@aleksander_varfaj) on